Blog

Jak podświetlić grafikę na szkle?

Trendy w wystroju wnętrz stwarzają duże możliwości zarówno przed profesjonalnymi projektantami, jak i osobami, które chcą samodzielnie stworzyć ciekawą aranżację mieszkania. Duża dostępność mebli i akcesoriów z różnorodnych materiałów wykraczających poza drewno, kamień i metal sprawiają, że niemal każdy pomysł jest do zrealizowania.

Czytaj dalej…

Wynajem parkietu tanecznego

Organizując imprezę, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twoi goście dobrze się bawili. Dlatego właśnie szukasz nietypowych atrakcji. Oczywiście pewnie zdążyłeś już pomyśleć o wodzireju, różnego rodzaju konkursach czy też pokazie połykaczy ognia. Jednak czy rozważałeś także wynajem parkietu tanecznego? Jeśli nie, to musisz to zmienić!

Czytaj dalej…

Reklama LED – sposób na przyciągnięcie klientów

Z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej firm, które szukają swojego miejsca na rynku. Pomóc w wybiciu się mają mieć różnego rodzaju akcje promocyjne czy to w Internecie, czy to w rzeczywistym świecie. Oczywiście nie każdego stać na to, aby zainwestować w spot telewizyjny, który wiąże się z niezwykle wysokimi kosztami.

Czytaj dalej…

Zastosowanie tablic LED

Tradycyjne formy reklamy stają się już przestarzałe i coraz częściej zastępuje się je nowoczesnymi metodami. Zamiast dobrze nam znanych banerów czy też słupów informacyjnych powstają tablice ledowe. Ich ciekawa forma potrafi bardziej zainteresować potencjalnych klientów ze względu na interaktywność. Obecnie każdy z nas jest wręcz atakowany kolejnymi reklamami, przez co trudniej jest się przebić z własną ofertą.

Czytaj dalej…