Panele LED – produkowane na wymiar

Panele LED – są to wysoko energooszczędne, ultra cienkie oraz wykonane z trwałego tworzywa sztucznego produkty, które zapewniają efektywne oświetlenie wszelkiego rodzaju powierzchni i pomieszczeń. Ich działanie oparte jest o wykorzystanie diod emitujących światło w wybranym przez klienta kolorze, który decyduje także o interesującym go natężeniu światła oraz grubości panela. Ich ogromnym atutem jest interesujący, nowoczesny design oraz funkcjonalność.

Masz Pytania? Pobierz pdf

Panele LED to zupełnie nowa i nowoczesna forma oświetlenia. Zaprojektowano je tak, aby równomiernie na całej swej powierzchni rozpraszały światło, zapewniając tym samym efektywne i przyjazne oczom oświetlenie. Wykorzystywane w nich zespoły diod LED zapewniają wysoką energooszczędność, co w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła pozwala zaoszczędzić często kilkadziesiąt a nawet kilkaset złotych rocznie. To właśnie, dlatego panele LED znajdują szerokie zastosowanie w oświetleniu zróżnicowanych obiektów i pomieszczeń, sprawdzając się, jako oświetlenie funkcjonalne oraz eksponujące zróżnicowane treści reklamowe. Nasi klienci wykorzystują je w podświetleniu witryn/szyldów lokali sklepowych i usługowych, stosują je w nowoczesnych instalacjach kuchennych, a także aranżują nimi powierzchnie muzealne i wystawowe. Produkty te doskonale sprawdzają się w zastosowaniu, jako podwieszane sufity podświetlane oraz dekoracyjne wykończenia pomieszczeń. Panele LED bardzo dobrze współgrają z przepuszczającymi światło rodzajami szła oraz kamienia. Wyjątkową zaletą owego produktu jest możliwość dopasowania jego wielkości, tak, aby odpowiadał on wszelkim wymiarom obiektów, które ma za zadanie podświetlić. Wykonujemy Panele LED na wymiar, pod zamówienie, wg preferencji klienta. W ramie aluminiowej stałej lub bez. Napięcie wejściowe 12-24V. Kolor podświetlenia biały lub RGB. Zakres barwy koloru białego: 3000K – 15000K. Grubość Panelu LED dopasowujemy indywidualnie do każdego projektu. Minimalna grubość to 4mm. Maksymalny wymiar zewnętrzny: 1500mmx3000mm.

 

Szukasz ciekawych rozwiązań dla Twojego domu lub firmy, które pomogłyby stworzyć przyjemną atmosferę? Zwykłe żyrandole czy kinkiety nie są tym, czego szukasz? Zależy Ci na delikatnym, bardziej nastrojowym świetle? Jeśli tak to panel LED na wymiar doskonale się sprawdzi! Sam możesz zdecydować, ile będzie ich potrzebnych do zrealizowania Twojego projektu wystroju wnętrza. Co więcej, w naszej ofercie znajdują się także produkty w różnych kształtach, co pozwoli na dopasowanie oświetlenia do indywidualnego projektu czy pomysłu.

Panele LED na wymiar jako praktyczna forma dekoracji

Obecna technologia pozwala na to, aby panele LED montować już nie tylko w suficie, ale także i na ścianach. To rozwiązanie jest coraz chętniej stosowane w różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej, centrach handlowych, a nawet i prywatnych domach. Zamontowane oświetlenie ma ciepłą barwę, dzięki czemu idealnie sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu – od przedpokoju przez salon aż po klatkę schodową. W przypadku ostatniej z wymienionych propozycji ścienne rozwiązania pozwolą na lepszą widoczność, nawet przy zgaszonych innych lampach.

Panel LED można także zamontować na zabudowanym z jednej strony barze czy ladzie w sklepie. Co więcej, chętnie stosowanym rozwiązaniem jest również montaż podświetlanych rozwiązań w podłodze. Daje to spektakularny efekt, który z pewnością zachwyci niejednego gościa czy klienta. Kolor żarówek można dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nie trzeba ograniczać się do standardowego białego koloru. Oczywiście ich wymiary można dostosować do każdego projektu, co daje wiele ciekawych możliwości.

Wysoka jakość na lata dla firm i osób prywatnych

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje, w których zastosowane zostały produkowane przez nas panele LED. Jak widać na zdjęciach dbamy o najwyższą jakość wykonywanych produktów, dzięki czemu inwestycja w tego typu rozwiązania z pewnością się opłaci i starczy na lata. Serdecznie zapraszamy do wspólnej współpracy zarówno osoby prywatne, jak i firmy – fotele, restauracje, centra handlowe i różnego rodzaju sklepy. W przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Aby dowiedzieć się o możliwościach i sposobach użycia Panelu LED, odwiedź nasza galerię poniżej. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć z naszych realizacji, skontaktuj się z nami.

GDZIE MONTUJEMY?

  • Domy jednorodzinne
  • Hotele
  • Bary/restauracje
  • Centra handlowe
  • Sklepy i zakłady usługowe
  • Muzea i galerie
  • Budynki użyteczności publicznej

MODELMLP-4MLP-5MLP-8MLP-10 RGBMLP-10UMLP-28U
Typ ramyBrakBrakRadiatorRadiatorRama Alu.
typ: "U"
Rama Alu.
typ: "U"
Płyta frontowaBrakPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1mmPlexi 1mm
Szerokość blendy frontowej/maskującej lub ramy od frontu13mm13mm13mm13mm10mm28mm
Wysokość4mm5mm8mm10mm20mm20mm
Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V

Specyfikacja produktu

MODELMLP-4MLP-5MLP-8MLP-10 RGBMLP-10UMLP-28U
Typ ramyBrakBrakRadiatorRadiatorRama Alu.
typ: "U"
Rama Alu.
typ: "U"
Płyta frontowaBrakPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1mmPlexi 1mm
Szerokość blendy frontowej/maskującej lub ramy od frontu13mm13mm13mm13mm10mm28mm
Wysokość4mm5mm8mm10mm20mm20mm
Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V

Nasze realizacje – galeria

Rokrocznie wykonujemy dla swoich klientów setki indywidualnych zamówień, które znajdują swoje szerokie zastosowanie w miejscach, które pragną oni oświetlić naszymi innowacyjnymi i nowatorskimi produktami. Panele LED oprócz swoich walorów estetycznych znacznie wpływają na wyniki sprzedaży, powodując, że witryny i wystawy sklepowe są lepiej zauważalne dla mijających je odbiorców.

Cyfrowy Panel LED RGB

Model: CI-4521

Masz pytania?