Grafika Podświetlana Na Szkle – Kamień podświetlany

Grafika podświetlana na Szkle, z wykorzystaniem najnowszej technologii do podświetleń Magic PANEL LED.  Zapewnia komfort oświetlenia, tworzy niepowtarzalny klimat, przyjemnie wpływa na jakość wizualną wnętrz.

Masz Pytania? Pobierz pdf

Oferowana przez nas oświetlana grafika na szkle powstaje z wykorzystaniem najnowszej technologii do podświetleń Magic PANEL LED.  Zapewnia komfort oświetlenia, tworzy niepowtarzalny klimat i przyjemnie wpływa  na wizualną jakość wnętrz. Można ją wykorzystać na wiele sposobów w różnych pomieszczeniach. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Grafika na szkle czy podświetlany kamień? Wykorzystaj Magic PANEL LED, jak chcesz

Równomiernie rozproszone światło na całej powierzchni grafiki, wierne odzwierciedlenie barw, zapewniające jednocześnie efektywne i przyjazne oczom oświetlenie. To wszystko sprawia, że Panele LED bardzo dobrze współgrają z przepuszczającym światło szkłem zadrukowanym, mlecznym, jak i transparentnym oraz różnymi rodzajami naturalnego lub sztucznego kamienia.

Podświetlana grafika na szkle to ciekawy sposób na klimatyczne oświetlenie – idealne rozwiązanie przy aranżacji nowoczesnych i stylowych wnętrz. Sprawdzi się jako element wystroju wnętrz komercyjnych: nocnych klubów, pubów, barów, hoteli. Ma też szerokie zastosowanie w reklamie wizualnej. Nasi klienci wykorzystują grafikę na szkle w podświetleniu witryn/szyldów lokali sklepowych i usługowych, stosują je w nowoczesnych instalacjach kuchennych, a także aranżują nimi powierzchnie muzealne i wystawowe. Magic PANEL LED świetnie sprawdzi się również jako podświetlenie kamienia dekoracyjnego.

Możliwości wykorzystania tego produktu jest naprawdę wiele, tym bardziej że w naszej ofercie dostępna jest szeroka gama kolorów podświetlenia – od białego, przez RGB, do RGBW. Biel jest ponadto dostępna w temperaturze barwowej od 2700K do 15000K. Jest w czym wybierać!

Magic PANEL LED – sposób na nowoczesną kuchnię, salon czy łazienkę

Technologię Magic PANEL LED można z powodzeniem wykorzystać też w warunkach domowych – niezależnie, od tego, czy interesuje Cię kamień podświetlany, półki, blaty czy gablota LED. Grafika podświetlana na szkle czy podświetlenie kamienia, jako jeden z najnowszych trendów doskonale wpisują się w wystrój nowoczesnych kuchni, salonów oraz łazienek

Po nasze rozwiązania chętnie sięgają też producenci mebli hotelowych i sklepowych, podświetlając nimi całe konstrukcje, czy też poszczególne elementy w meblach stalowych oraz drewnianych. Podświetlanie lad sklepowych, barów, frontów, blatów, ścian wystawienniczych, prezenterów czy dekoracyjne wykończenia pomieszczeń stają się coraz bardziej popularnymi rozwiązaniami.

Dlaczego warto postawić na grafikę na szkle Magic PANEL LED?

Wyjątkową zaletą tego produktu jest możliwość dopasowania jego wielkości i kształtu tak, aby odpowiadał wymiarom obiektów, które ma za zadanie podświetlić. Interesuje Cię grafika na szkle w sypialni? A może chcesz zastosować podświetlenie kamienia na kuchennej ścianie? Magic PANEL LED z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Minimalna grubość paneli to tylko 4 mm. Sprawia to, że są one często niezastąpionym źródłem światła i z powodzeniem wypierają oświetlenie halogenowe, świetlówki, czy misternie utkane taśmy LED.

Uwzględnij Magic Panel LED w swoich wyjątkowych projektach. Wyceniamy go indywidualnie, stosownie do wielkości projektu i rodzaju zastosowanego podświetlenia. Współpracujemy z producentami mebli, architektami i projektantami wnętrz z całej Polski oraz spoza jej granic. Zapraszamy do współpracy.

Zastosowanie:

 • podświetlana grafika na szkle,
 • podświetlenie kamienia,
 • podświetlenie blatów, półek, frontów, fartuchów mebli kuchennych,
 • podświetlenie mebli sklepowych,
 • podświetlane kłady ścian, posadzek, sufitów,
 • zakłady optyczne,
 • podświetlenie mebli hotelowych, recepcyjnych, komercyjnych,
 • muzea i galerie,
 • budynki użyteczności publicznej,
 • obiekty prywatne.

Jako doświadczony producent tablic reklamowych oraz oświetlenia aranżacyjnego, zachęcamy do sprawdzenia naszych pozostałych propozycji, takich jak:

  Aby dowiedzieć się o możliwościach i sposobach użycia Magic Panel LED w grafice podświetlanej na szkle, odwiedź nasza galerię poniżej. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć z naszych realizacji, skontaktuj się z nami.

  Zastosowanie:

  • Hotele
  • Bary/restauracje
  • Centra handlowe
  • Sklepy i zakłady usługowe
  • Produkcja mebli komercyjnych
  • Muzea i galerie
  • Budynki użyteczności publicznej
  • Obiekty prywatne

  This carousel is empty, please add some logos.

  MODELMLP-4MLP-5MLP-8MLP-10 RGBMLP-10UMLP-28U
  Typ ramyBrakBrakRadiatorRadiatorRama Alu.
  typ: "U"
  Rama Alu.
  typ: "U"
  Płyta frontowaBrakPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1mmPlexi 1mm
  Szerokość blendy frontowej/maskującej lub ramy od frontu13mm13mm13mm13mm10mm28mm
  Wysokość4mm5mm8mm10mm20mm20mm
  Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V
  MODELMLP-4MLP-5MLP-8MLP-10 RGBMLP-10UMLP-28U
  Typ ramyBrakBrakRadiatorRadiatorRama Alu.
  typ: "U"
  Rama Alu.
  typ: "U"
  Płyta frontowaBrakPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1mmPlexi 1mm
  Szerokość blendy frontowej/maskującej lub ramy od frontu13mm13mm13mm13mm10mm28mm
  Wysokość4mm5mm8mm10mm20mm20mm
  Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V
  Nasze realizacje – galeria

  Rokrocznie wykonujemy dla swoich klientów setki indywidualnych zamówień, które znajdują swoje szerokie zastosowanie w miejscach, które pragną oni oświetlić naszymi innowacyjnymi i nowatorskimi produktami. Panele LED oprócz swoich walorów estetycznych znacznie wpływają na wyniki sprzedaży, powodując, że witryny i wystawy sklepowe są lepiej zauważalne dla mijających je odbiorców.

  Magic Panel LED – 3-10mm
  Grubość już od 3mm.

  Masz pytania?