Grafika Podświetlana Na Szkle

Grafika podświetlana na Szkle, z wykorzystaniem najnowszej technologii do podświetleń Magic PANEL LED.  Zapewnia komfort oświetlenia, tworzy niepowtarzalny klimat, przyjemnie wpływa na jakość wizualną wnętrz.

Masz Pytania? Pobierz pdf

Grafika podświetlana na szkle, z wykorzystaniem najnowszej technologii do podświetleń Magic PANEL LED.  Zapewnia komfort oświetlenia, tworzy niepowtarzalny klimat, przyjemnie wpływa, na jakość wizualną wnętrz. Równomiernie rozproszone światło, na całej powierzchni grafiki, wierne odzwierciedlenie barw, zapewniając jednocześnie efektywne i przyjazne oczom oświetlenie. Panele LED bardzo dobrze współgrają z przepuszczającym światło szkłem zadrukowanym, mlecznym, jak i transparentnym oraz różnymi rodzajami naturalnego jak i sztucznego kamienia. Podświetlana grafika, to nowoczesny sposób na klimatyczne oświetlenie, idealne rozwiązanie przy aranżacji nowoczesnych i stylowych wnętrz. Atrakcyjny element wystroju wnętrz komercyjnych: nocnych klubów, pubów, barów, hoteli. Szerokie zastosowanie w reklamie wizualnej. Nasi klienci wykorzystują je w podświetleniu witryn/szyldów lokali sklepowych i usługowych, stosują je w nowoczesnych instalacjach kuchennych, a także aranżują nimi powierzchnie muzealne i wystawowe. Grafika podświetlana na szkle, jako jeden z najnowszych trendów, doskonale wpisała się w wystrój naszych kuchni, salonów oraz łazienek, jako szklane czy kamienne kłady ścian, podświetlane  fartuchy kuchenne. Po nasze rozwiązania chętnie sięgają też producenci mebli hotelowych, sklepowych, podświetlając nimi całe konstrukcje, czy też poszczególne elementy w meblach stalowych oraz drewnianych. Podświetlanie lad sklepowych, barów, fronty, boki, blaty, podświetlenie lad recepcyjnych, ścian wystawienniczych, prezenterów, dekoracyjne wykończenia pomieszczeń, stają się coraz bardziej popularnymi rozwiązaniami. Wyjątkową zaletą tego produktu jest możliwość dopasowania jego wielkości, kształtu tak, aby odpowiadał on wszelkim wymiarom obiektów, które ma za zadanie podświetlić. Minimalna grubość Panel LED, to tyko 3mm, sprawia, że  jest on często niezastąpionym źródłem światła, z powodzeniem wypiera oświetlenie halogenowe, świetlówki, czy misternie utkane taśmy LED. Uwzględnij Magic Panel LED w swoich wyjątkowych projektach. MAGIC Panel LED wyceniany jest indywidualnie, stosownie do wielkości projektu, rodzaju zastosowanego podświetlenia. Współpracujemy z producentami mebli, architektami, projektantami wnętrz z całej Polski oraz poza granicami kraju, cała Europa oraz Ameryka Północna, a zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

Zastosowanie:

 • Podświetlana grafika na szkle,
 • Podświetlenie kamienia
 • Podświetlenie blatów, półek, frontów, fartuchów mebli kuchennych
 • Podświetlenie mebli sklepowych
 • Podświetlane kłady ścian, posadzek, sufitów
 • Zakłady optyczne
 • Podświetlenie mebli hotelowych, recepcyjnych, komercyjnych
 • Muzea i galerie
 • Budynki użyteczności publicznej
 • Obiekty prywatne

Aby dowiedzieć się o możliwościach i sposobach użycia Magic Panel LED w grafice podświetlanej na szkle, odwiedź nasza galerię poniżej. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć z naszych realizacji, skontaktuj się z nami.

Zastosowanie:

 • Hotele
 • Bary/restauracje
 • Centra handlowe
 • Sklepy i zakłady usługowe
 • Produkcja mebli komercyjnych
 • Muzea i galerie
 • Budynki użyteczności publicznej
 • Obiekty prywatne

This carousel is empty, please add some logos.

MODELMLP-4MLP-5MLP-8MLP-10 RGBMLP-10UMLP-28U
Typ ramyBrakBrakRadiatorRadiatorRama Alu.
typ: "U"
Rama Alu.
typ: "U"
Płyta frontowaBrakPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1mmPlexi 1mm
Szerokość blendy frontowej/maskującej lub ramy od frontu13mm13mm13mm13mm10mm28mm
Wysokość4mm5mm8mm10mm20mm20mm
Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V
MODELMLP-4MLP-5MLP-8MLP-10 RGBMLP-10UMLP-28U
Typ ramyBrakBrakRadiatorRadiatorRama Alu.
typ: "U"
Rama Alu.
typ: "U"
Płyta frontowaBrakPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1-2mmPlexi 1mmPlexi 1mm
Szerokość blendy frontowej/maskującej lub ramy od frontu13mm13mm13mm13mm10mm28mm
Wysokość4mm5mm8mm10mm20mm20mm
Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V
Nasze realizacje – galeria

Rokrocznie wykonujemy dla swoich klientów setki indywidualnych zamówień, które znajdują swoje szerokie zastosowanie w miejscach, które pragną oni oświetlić naszymi innowacyjnymi i nowatorskimi produktami. Panele LED oprócz swoich walorów estetycznych znacznie wpływają na wyniki sprzedaży, powodując, że witryny i wystawy sklepowe są lepiej zauważalne dla mijających je odbiorców.

Magic Panel LED – 3-10mm
Grubość już od 3mm.

Masz pytania?