Poster tekstylny LED – CANVAS – produkowany na wymiar

Poster Tekstylny LED CANVAS – ekskluzywna forma ekspozycji plakatu, zdjęcia, obrazu. Produkt ten, wykorzystuje najnowszą technologię do podświetleń LED, które zapewnia efektywne, równomierne podświetlenie całej powierzchni plakatu. Dostępny w wersji statycznej oraz dynamicznej. Kolory podświetlenia: biały lub RGB.

Masz Pytania? Pobierz pdf

Chcesz zaprezentować swój produkt czy usługi na doskonale widocznym dla potencjalnych klientów plakacie LED? Sprawdź oferowany przez nas poster tekstylny LED CANVAS, czyli ekskluzywną formę ekspozycji plakatu czy obrazu.

Wydruk na płótnie do podświetleń, tkanina zadrukowana, napinana na aluminiową ramę. Produkt ten wykorzystuje najnowszą technologię podświetleń LED – coś w rodzaju świetlnej kurtyny, która zapewnia efektywne, równomierne podświetlenie całej powierzchni plakatu. Stosujemy trzy rodzaje podświetlenia: krawędziowe, typu Backlite, oraz Panel LED dla wersji super slim (niskiej ramy). Wybór typu podświetlenia do każdego projektu dobierany jest indywidualnie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i przedstawisz nam swoją wizję, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie,

Zastosowane zespoły LED zapewniają wysoką energooszczędność produktu. Plakat na kurtynie LED dostępny jest u nas w wersji statycznej (standard) oraz dynamicznej – coraz częściej wybieranej przez naszych klientów. Wersja Dynamic to podświetlenie sekwencyjne, które daje złudzenie optyczne ruchomego obrazu. Kolory podświetlenia: biały lub RGB. Model jednostronny lub dwustronny, do postawienia (wolnostojący), do podwieszenia pod sufitem lub na ścianie. Do wewnątrz jak i na zewnątrz w wersji wodoodpornej. Ultra cienka konstrukcja, już od 32 mm. Poster tekstylny Canvas doskonale sprawdza się jako podświetlany plakat LED, poświetlane witryny, szyldy lokali handlowych, zabudowa ścian, wnęk, stoisk targowych czy dekoracyjne wykończenia wnętrz.

W naszych realizacjach produkt ten znalazł również zastosowanie jako sufity podświetlane – podwieszane, lampy tekstylne LED. Kreatywni projektanci wykorzystują je w nowoczesnych instalacjach kuchennych, a także aranżują nimi powierzchnie muzealne i wystawowe. Ma on szerokie zastosowanie: komunikacja wizualna, sieci handlowe, muzea, hotele, markety, restauracje, puby, bary, stacje benzynowe, lotniska, stoiska targowe, wnętrza prywatne, eventy. Wymiary wielkoformatowe. Kolor ramy: srebrny (anoda) lub malowanie proszkowe wg palety RAL

Kurtyna świetlna w Twoim domu – nowoczesne rozwiązanie zyskujące na popularności

Czasem niestandardowe rozwiązania są tym, czego dokładnie potrzebujesz. Dlatego też warto szukać inspiracji w różnych dziedzinach życia. Będąc w sklepie, zwróć uwagę na wszechobecne reklamy. Oczywiście raczej nikt w domu nie zamontuje sobie wyświetlacza LED. Jednak nikt nie powiedział, że nie możesz spróbować instalacji plakatu tekstylnego LED w formie oświetlenia. To dość zaskakujące rozwiązanie, które szybko znajduje kolejnych zadowolonych klientów. Oczywiście można również rozważyć i zainstalować tego typu rozwiązanie również w sali konferencyjnej Twojej firmy czy też w open space, aby zapewnić dodatkowe oświetlenie pracownikom.

Plakat LED – jakie daje możliwości?

Trzeba jednak zaznaczyć, że plakaty LED wykorzystuje się przede wszystkim do reklam firmy czy produktu. To ciekawe urozmaicenie tradycyjnych plakatów, których jest pełno na każdym kroku. Podświetlenie dzięki specjalnym systemom rozkłada się równomiernie na całej wielkości obrazu, co daje intrygujący efekt, który z pewnością zachwyci zarówno samych klientów, jak i pracowników. Warto także wspomnieć o tym, że zamontowane lampki LED są energooszczędne, dzięki czemu nawet jeśli będą się one świeciły przez cały dzień, nie powinny pobierać zbyt dużo prądu. Co warto również zaznaczyć, mogą one mieć białą barwę lub też czerwoną, niebieską i zieloną – w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Proponowane postery mogą przybierać zarówno formę stojącą, jak i wiszącą czy to na ścianie, czy to na suficie.

Poznaj dokładne specyfikacje

Wszystkie parametry i specyfikacje naszej kurtyny LED podane są w tabelce, aby móc zapoznać się z wszystkimi niezbędnymi informacjami. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na samą głębokość ramy oraz niezbędne zasilanie.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

 

Aby dowiedzieć się o możliwościach i sposobach użycia Posteru Tekstylnego LED – CANVAS, odwiedź nasza galerię poniżej. Jeżeli potrzebujesz więcej zdjęć z naszych realizacji, skontaktuj się z nami.

GDZIE MONTUJEMY?

  • Hotele
  • Bary/restauracje
  • Centra handlowe
  • Sklepy i zakłady usługowe
  • Muzea i galerie
  • Budynki użyteczności publicznej
  • Obekty prywatne

MODELMLBF-32SLCMLBF-36SLCMLBF-66LCMLBF-80LCMLBF-86LCMLBF-100DLCMLBF-120DLCMLBF-150DLC
EkspozycjaJednostronnaJednostronnaJednostronnaJednostronnaJednostronnaDwustronnaDwustronnaDwustronna
Typ ramyRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinana
ZastosowanieWewnętrzne/
zewnętrzne
Wewnętrzne/
zewnętrzne
WewnętrzneWewnętrzne/
zewnętrzne
Wewnętrzne/
zewnętrzne
WewnętrzneWewnętrzneWewnętrzne
Głębokość ramy32,0mm35,8mm66,0mm80mm86mm100mm120mm150mm
Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V

Specyfikacja produktu

MODELMLBF-32SLCMLBF-36SLCMLBF-66LCMLBF-80LCMLBF-86LCMLBF-100DLCMLBF-120DLCMLBF-150DLC
EkspozycjaJednostronnaJednostronnaJednostronnaJednostronnaJednostronnaDwustronnaDwustronnaDwustronna
Typ ramyRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinanaRama napinana
ZastosowanieWewnętrzne/
zewnętrzne
Wewnętrzne/
zewnętrzne
WewnętrzneWewnętrzne/
zewnętrzne
Wewnętrzne/
zewnętrzne
WewnętrzneWewnętrzneWewnętrzne
Głębokość ramy32,0mm35,8mm66,0mm80mm86mm100mm120mm150mm
Zasilanie12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V12/24V

Nasze realizacje – galeria

Rokrocznie wykonujemy dla swoich klientów setki indywidualnych zamówień, które znajdują swoje szerokie zastosowanie w miejscach, które pragną oni oświetlić naszymi innowacyjnymi i nowatorskimi produktami. Poster tekstylny LED – Canvas oprócz swoich walorów estetycznych znacznie wpływa na wyniki sprzedaży, powodując, że witryny i wystawy sklepowe są lepiej zauważalne dla mijających je odbiorców.

Sufity tekstylne – Lampy LED

Sufity podświetlane – podwieszane, lampy tekstylne LED.

Masz pytania?