O Nas

AllForMedia specjalizuje się w produkcji, wdrażaniu, promowaniu i rozwoju profesjonalnych produktów, rozwiązań cyfrowych, innowacji technicznych, na polu oświetlenia, oznakowania, wyświetlaczy wysokiej rozdzielczości, opartych na technologii LED. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania techniczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie być na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi nowinkami technicznymi oraz dobrze wpasowywać się w aktualne trendy w branży. Korzystając z naszej oferty możesz zaopatrzyć się w:

  • panele LED,
  • ramy podświetlane,
  • ramki LED Plakatowe, zatrzaskowe, OWZ (otwórz-włóż-zamknij), podświetlane,
  • menu podświetlane,
  • podświetlane grafiki i szkła,
  • podświetlane podłogi szklane,
  • parkiety taneczne.

AllForMedia – sprawdzony producent

Niezależnie od tego, czy poszukujesz oświetlenia, które sprawdzi się w działaniach reklamowych, czy wpływającego na aranżację wnętrza Twojej firmy, uatrakcyjni imprezę lub event, albo będzie przydatne w innym celu, nasze panele, ramki LED, OWZ (otwórz-włóż-zamknij), ramki zatrzaskowe, grafiki podświetlane, parkiety taneczne lub kurtyny LED z pewnością będą w stanie sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom. Szeroka gama różnorodnego asortymentu sprawia, że jesteśmy w stanie z powodzeniem sprostać różnorodnym oczekiwaniom.

Nasze produkty znalazły uznanie wśród najbardziej wymagających klientów z obszaru technik Digital Signage, ATL, działającej drogą niekonwencjonalną oraz BTL, działania reklamowe skierowane do konkretnego klienta. Właśnie dlatego, jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która dostarczy Ci szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, proponując mu rozwiązania dopasowane do jego konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego czy interesuje Cię podświetlana grafika, ramka LED, ramka zatrzaskowa OWZ (otwórz-włóż-zamknij), panel LED czy ramka plakatowa lub inne rozwiązania, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Bardzo chętnie współpracujemy z przedstawicielami branży HORECA, biurami podróży, salonami odzieżowymi, biurami nieruchomości, salonami optycznymi, projektantami wnętrz, muzeami oraz wieloma innymi podmiotami.

Dlaczego my?

Dysponujemy najnowocześniejszymi produktami, mogącymi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy bardzo chętnie wspierają klienta na każdym etapie współpracy, służąc poradami i pomagając przy wyborze najlepszych rozwiązań. Właśnie dlatego – jeśli masz jakiekolwiek pytania – czym prędzej skontaktuj się z nami!

Produkujemy

Jesteśmy producentem energooszczędnych paneli LED, ram podświetlanych LED oraz super cienkich Light Box-ów. Nasze produkty wykonujemy pod wymiar, na zamówienie według preferencji klienta. Nasze artykuły stosowane są szeroko w dekoracji i oświetleniu stylowych, nowoczesnych miejsc. Służą przekazywaniu treści reklamowych oraz informacyjnych.

Z naszych usług korzysta zatem szerokie grono zróżnicowanych odbiorców: hotele, muzea, salony samochodowe, centra handlowe, punkty sprzedaży, sieci usługowe, producenci mebli, producenci display-ów reklamowych, night cluby, architekci, osoby aranżujące wnętrza.

+

Wynajmujemy

Oferujemy Państwu usługę wynajmu funkcjonalnych i zaawansowanych technologicznie parkietów tanecznych oraz kurtyn LED. Nasza oferta kierowana jest do organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, takich jak: wesela, chrzciny, jubileusze, prywatne party, pokazy mody, wystawy, eventy. Wynajem parkietu dzięki swemu relatywnie niskiemu kosztowi do ceny jego zakupu jest wyjątkowo atrakcyjną alternatywą dla wielu korzystających z tego rozwiązania klientów.

Partnerstwo

Wybierając AllForMedia jako partnera biznesowego, otrzymają Państwo innowacyjne i indywidualnie dopasowane rozwiązanie, które obsługiwane jest przez doświadczonych specjalistów. Naszym najwyższym obowiązkiem jest zapewnienie Państwu naszych usług od chwili personalizacji oferty, wyboru produktu, aż po moment jego dostawy oraz uruchomienia.

Nasza Strategia

Jesteśmy liderem wdrażania, promowania i rozwoju profesjonalnych produktów opartych na technologii LED. Troszcząc się o ciągłe doskonalenie naszych usług oraz pogłębianie relacji z klientami, zmieniamy i unowocześniamy otaczającą nas przestrzeń. Naszym zadaniem jest budować dobrą reputację w dziedzinie oferowanych technologii, poszerzać bazę kluczowych klientów oraz wprowadzać coraz to nowsze, kreatywne rozwiązania na rynek polski oraz zagraniczny.

Masz pytania?

kliknij przycisk poniżej i przejdź do kontaktu