Organizując imprezę, z pewnością zależy Ci na tym, aby Twoi goście dobrze się bawili. Dlatego właśnie szukasz nietypowych atrakcji. Oczywiście pewnie zdążyłeś już pomyśleć o wodzireju, różnego rodzaju konkursach czy też pokazie połykaczy ognia. Jednak czy rozważałeś także wynajem parkietu tanecznego? Jeśli nie, to musisz to zmienić! W naszym wpisie dowiesz się, jak dokładnie wygląda taka podłoga, jakie są jej możliwości i gdzie możesz ją z powodzeniem wykorzystać.

Dlaczego warto wynająć parkiet taneczny?

Największą zaletą parkietu tanecznego jest fakt, że szybko i sprawnie zainstalujesz go w odpowiednim miejscu, a także go rozmontujesz. Co więcej, nie można zapomnieć również o tym, że nie wymaga żadnego dodatkowego okablowania. W związku z tym nie musisz się martwić o to, czy poplątasz przewody lub w jaki sposób je spiąć, aby do tego nie doszło. Warto wiedzieć, że są to niezwykle cienkie konstrukcje, jednak nie oznacza to, że łatwo ulegają uszkodzeniom. Wykonane z bardzo wytrzymałego i odpornego na różne czynniki szkła hartowanego z powodzeniem będą doskonale służyć na wielu różnych imprezach – czy to urodzinach, czy to weselach czy zabawach noworocznych.

Nie można zapomnieć również o tym, że do sterowania taką wynajmowaną podłogą taneczną wystarczy specjalny kontroler. Nie musisz mieć specjalnego komputera czy też specjalisty, który miałby zająć się pełną obsługą parkietu. Dzięki temu będziesz niezależny, przez co samodzielnie zajmiesz się ustawianiem kolorów i motywów do danej okazji i sytuacji, a jest w czym wybierać! W zależności od wynajętej podłogi masz nawet około 60 programów i różnych animacji. Co więcej, na parkiecie z powodzeniem wyświetlisz logo firmy, zdjęcie, a nawet i prosty filmik!

Podłoga taneczna – gdzie można ją wykorzystać?

Tego typu konstrukcja doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju lokalach, gdzie odbywają się imprezy. To m.in. restauracje, puby, hotele, ale także targi, jednorazowe lub cykliczne eventy oraz nocne kluby. Nie można zapomnieć o domach weselnych, a nawet i salonach samochodowych! Oczywiście z powodzeniem wykorzystasz je również w różnego rodzaju obiektach prywatnych czy też użyteczności publicznej. Podświetlany parkiet 3D to doskonałe rozwiązanie w przypadku kampanii reklamowych lub promocyjnych. Dlatego koniecznie wypróbuj to rozwiązanie i zobacz, jaki ma potencjał!