Ramki podświetlane LED na wymiar

Widoczność jest jednym z filarów efektywnej reklamy. Kluczem do jej zapewnienia może być odpowiednie oświetlenie. Nasze produkty pozwalają na tworzenie przekazów marketingowych, które nie umkną żadnemu przechodniowi. Oferujemy przede wszystkim ramki podświetlane na wymiar, które można dopasować do przygotowanego obrazu. Zarówno wymiar, w tym szerokość, grubość i długość produktu, jak i kolor oświetlenia są kwestią do uzgodnienia. Polecamy także gabloty podświetlane, które również wykorzystują energooszczędną technologię LED. Gabloty świetnie sprawdzają się w ekspozycji różnego rodzaju kampanii reklamowych zewnętrznych, outdoorowych.

Nasze podświetlane ramki LED występują w trzech możliwych wariantach. Wszystkie rodzaje dostępne są w wersji jedno lub dwustronnej. Technologia OWZ (otwórz – włóż – zamknij) znacznie ułatwia montaż poprzez funkcjonalne zatrzaski umożliwiające wielokrotne i bezproblemowe wymienianie prezentowanego obrazu. W produktach magnetycznych grafika umieszczona jest pod montowaną magnetycznie płytą frontową, co ogranicza do minimum krawędź obramowania. Technologia krystaliczna gwarantuje najwyższy stopień przejrzystości, dzięki zastosowaniu szkła akrylowego.

Nasze produkty dostępne są w kilku standardowych wymiarach szerokości listwy frontowej oraz wysokości ramy, pozostałe parametry dostosowane są do potrzeb klienta.

KATEGORIE