Ramki podświetlane LED na wymiar

Widoczność jest jednym z filarów efektywnej reklamy. Kluczem do jej zapewnienia może być odpowiednie oświetlenie. Nasze produkty, takie jak oferowana w tym miejscu gablota LED czy podświetlane ramkami obrazy pozwalają na tworzenie przekazów marketingowych, które nie umkną żadnemu przechodniowi. Znajdziesz u nas nowoczesne podświetlane ramki LED na wymiar, które można dopasować do przygotowanego obrazu. Zarówno wymiar, w tym szerokość, grubość i długość produktu, jak i kolor oświetlenia są kwestią do uzgodnienia. Polecamy także gabloty podświetlane, które również wykorzystują energooszczędną technologię LED. Gabloty świetnie sprawdzają się w ekspozycji różnego rodzaju kampanii reklamowych zewnętrznych, outdoorowych.

Podświetlane ramki LED – dlaczego warto na nie postawić?

Nasze podświetlane ramki LED występują w trzech możliwych wariantach. Wszystkie rodzaje dostępne są w wersji jedno lub dwustronnej. Technologia OWZ (otwórz – włóż – zamknij) znacznie ułatwia montaż poprzez funkcjonalne zatrzaski umożliwiające wielokrotne i bezproblemowe wymienianie prezentowanego obrazu. W produktach magnetycznych grafika umieszczona jest pod montowaną magnetycznie płytą frontową, co ogranicza do minimum krawędź obramowania. Technologia krystaliczna gwarantuje najwyższy stopień przejrzystości, dzięki zastosowaniu szkła akrylowego.

Nasze produkty dostępne są w kilku standardowych wymiarach szerokości listwy frontowej oraz wysokości ramy. Pozostałe parametry dostosowane są do potrzeb klienta.

Gablota LED – dobry sposób na efektowną ekspozycję

Oferowana przez nas gablota LED jest z kolei rozwiązaniem, które pozwoli Ci w efektowny sposób zaprezentować swój produkt, trofeum czy element kolekcji. Sprawdzi się  w sklepie, muzeum, różnych placówkach oświatowych oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na nowoczesnym, funkcjonalnym i estetycznym sposobie ekspozycji danego towaru. 

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszych ramek lub gablot LED zachęcamy do kontaktu. Chętnie opowiemy o naszych rozwiązaniach w bardziej szczegółowy sposób, a w razie potrzeby – doradzimy, jaki asortyment z naszej oferty będzie w danej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

KATEGORIE